В низькоорбітальну іонну гармату Anonymous вбудували троян

admin Новини ІТ-безпеки

В низькоорбітальних іонну гармату Anonymous вбудували троянТроянська програма краде банківську інформацію, облікові дані електронної пошти, а також cookie-файли користувачів, які встановлюють наданий Anonymous інструмент.

Як повідомляє Symantec, користувачі, які встановлювали на свої комп'ютери "низькоорбітальних іонну гармату" (Low Orbit Ion Cannon), додатково ставали жертвами троянської програми.

Інструмент дозволяв користувачам здійснювати DDoS-атаки, проте цим його діяльність не обмежувалася. Вбудована в інструмент троянська програма також викрадала банківську інформацію, облікові дані електронної пошти та cookie-файли.

Троян був вбудований в інструмент Anonymous 20 січня 2012, в день, коли ФБР проводило арешти співробітників Megaupload. На порталі Pastebin невідомі замінили посилання на скачування низькоорбітального іонної гармати з посиланням на інфікований трояном інструмент.

Представники хакерського руху опублікували в соціальній мережі Twitter повідомлення наступного змісту: «Прихильників Anonymous змусили встановити троянську програму Zeus обманним шляхом. Цього не повинно відбуватися. Будьте обережні при публікації інформації і проходженню по посиланнях».

Вконтакте
Pinterest