В PlayStation Network виявлена ​​серйозна уразливість

admin Новини ІТ-безпеки

В PlayStation Network виявлена ​​серйозна уразливістьЕксперти в області кібербезпеки попередили, що в Sony PlayStation Network була виявлена ​​серйозна уразливість. Як повідомляється на сайті Golem.de, сервіс від Sony вразливий до SQL-ін'єкцій, які дозволяють зломщикові отримати дані про користувачів PSN.

Помилка була виявлена ​​експертом Арією Акхаван (Aria Akhavan). Хакер може відвідати сайт підтримки Sony і, використавши модифікований параметр в URL ресурсу, переглянути вміст бази даних у вікні браузера. Спеціаліст повідомила про результати своєї роботи в Sony, але так і не отримала відповідь.

Безпека PlayStation Network постійно викликала побоювання користувачів. Так, в 2011 році сервіс був зламаний, унаслідок чого дані 77 мільйонів користувачів виявилися в руках злочинців, а сервери PSN були недоступні протягом 24 днів. Інцидент призвів до кількох великих розслідувань і судовим позовам відразу в декількох країнах. На щастя, викрадена інформація більше не спливала в мережі. Варто також відзначити і недавній взлом PSN, що стався в серпні.

Хоча деякі користувачі вже звикли до зломів PSN і періодичним відключень сервісу, випадок з викраденням фотографій знаменитостей, розміщених на iCloud, ще раз показує, наскільки небезпечними можуть бути дії хакерів. Збиток, який може бути нанесений online-іграм, буде незліченним.

Вконтакте
Pinterest