Власники сайту азартних ігор викрали у користувачів мільйони доларів

admin Новини ІТ-безпеки

Власники сайту азартних ігор викрали у користувачів мільйони доларівВласники одного з найбільших сайтів, який займається проведенням азартних ігор онлайн, звинувачуються у використанні шахрайської схеми Ponzi. В результаті афери шахраям вдалося викрасти у користувачів мільйони доларів США. Схема Ponzi - це інвестиційна схема, яка забезпечує доходи більш ранніх інвесторів за рахунок коштів, отриманих від більш пізніх інвесторів (фінансова піраміда).

Під час судового розгляду, федеральні прокурори звинуватили власників порталу Full Tilt Poker в привласненні більше $ 443 мільйонів, отриманих з рахунків користувачів. Викрадені гроші були переводилися на рахунок членів правління і власників порталу. Один з директорів порталу Full Tilt Крістофер Фергюсон (Christopher Ferguson) отримав близько $ 87 млн., а його колега Ховард Ледегер (Howard Ledeger) - $ 41 млн. Інші директора Реймонд Бітар (Raymond Bitar) і Рафаель Фурст (Rafael Furst) отримали по $ 41 млн . і $ 11,7 млн. відповідно.

В цілому, web-сайт Full Tilt «заборгував» гравцям по всьому світу близько 390 млн., у той час як на банківських рахунках, що належать порталу, числиться $ 60 млн. І це незважаючи на неодноразові гарантії того, що гроші, які були передані для онлайн-ставок, зберігаються на окремих рахунках кожного гравця.

«Full Tilt є не компанією, що займається проведенням азартних ігор, а глобальної шахрайською схемою Ponzi, - повідомив прокурор по південному округу Нью-Йорка Пріт Бхарара (Preet Bharara). Вони не просто організували аферу в рамках банківської системи США, як було заявлено раніше, а й обдурили гравців, незаконно привласнивши мільйони доларів ».

Нагадаємо, що перший позов проти Full Tilt і ще двох сайтів, які займаються проведенням азартних ігор, був поданий в квітні поточного року (У США закрито найбільші покерні сайти). У позові порталам були пред'явлені звинувачення в порушенні федерального закону Unlawful Internet Gambling Enforcement Act від 2006. Даний закон забороняє прийом будь-яких «фінансових інструментів», включаючи карткові платежі, банківські перекази, чеки тощо, в ході «незаконної азартної гри через Інтернет». Сайт Full Tilt був закритий у червні. Підстави для нових звинувачень виникли в ході розслідування.

Вконтакте
Pinterest