Зловмисники виманюють облікові дані за допомогою відеочатів

admin Новини ІТ-безпеки

Зловмисники намагаються виманити у користувачів Facebook облікові дані за допомогою системи відеочатівНевідомі зловмисники виманюють у користувачів Facebook їх облікові дані за допомогою функції відеочату. Справа в тому, що поки ще не всі користувачі сервісу мають доступ до цієї функції. Зловмисники масово розсилають повідомлення, у яких пропонують пройти процедуру реєстрації, нібито необхідну для доступу до відеочату.

Потенційним жертвам обману необхідно звернути увагу на те, що адміністрація Facebook ніколи не запитує у користувачів доступ до особистих даних, а також не просить їх публікувати повідомлення на стіні. Офіційно адміністрація Facebook обіцяла представити доступ до відеочату всім учасникам до кінця липня.

Нагадаємо, що спроби шахраїв експлуатувати інтерес користувачів Facebook до актуальних подій мали місце і раніше. Наприклад, у березні цього року зловмисники розміщували помилкові посилання на відеозапис землетрусу і цунамі в Японії. Також хакери неодноразово пропонували користувачам фальшиву кнопку "Dislike" (протилежну за змістом кнопці "Like"), яка нібито дозволяла "розкритикувати" неугодну користувачеві публікацію в Facebook. Метою зловмисників зазвичай є чужі персональні дані.

Вконтакте
Pinterest