Activision поховав Guitar Hero

admin Новини бізнесу

Activision поховав Guitar HeroОднією з найуспішніших франшиз ігрової індустрії, серії музичних ігор Guitar Hero, прийшов кінець. Про намір припинити розробку ігор цієї серії вчора повідомив видавець Activision Blizzard.

Guitar Hero свого часу дуже добре продавався в США і низці інших країн. Півтора роки тому виручка з продажу цих ігор сягнула $ 2 млрд. Після цього ще досить непогано продавалася Guitar Hero 5, але наступна гра серії, Guitar Hero: Warriors of Rock, розходилася вже дуже мляво.

Швидше за все, проблема криється не стільки в погіршенні якості ігор Guitar Hero, як у ставленні геймерів до музичного жанру в цілому. Вже в 2009 році продажу таких ігор знизилися майже на 50%, зазначає Rolling Stone.

Схоже, в Activision зрозуміли, що робити припарки мертвому немає ніякого сенсу, і вирішили його з почестями поховати. У своєму фінансовому звіті за останній квартал 2010 року і за весь рік рік в цілому, компанія заявила про те, що "внаслідок триваючого спаду в музичному жанрі" в 2011 році підрозділ Guitar Hero буде розпущено, а подальша розробка ігор, відповідно, припинена.(А Yahoo буде закрвати Delicious)

Рік тому Activision позбувся від компанії RedOctane, видавця перших ігор Guitar Hero. Мабуть, покупця на нього не знайшлося, або його навіть не шукали - RedOctane був просто розформований.

Примітно, що буквально днями було оголошено про закриття ігрового видавця MTV Games, що виступав на іграх того самого жанру. Раніше Viacom, якому належала компанія MTV Games, зумів продати Harmonix Music Systems - розробника першої гри Guitar Hero.

P.S. До середини десятиліття продажі планшетів можуть вирости в 12 разів

Вконтакте
Pinterest