Акції Nokia обвалилися після презентації нових смартфонів

admin Новини бізнесу

Акції Nokia обвалилися після презентації нових смартфонівВартість акцій фінської компанії Nokia впала на 16%. В ході біржових торгів в Гельсінкі, що відкрилися під час презентації Lumia 920 і 820 у Нью-Йорку, вартість акцій вендора впала до $ 2,38. Причиною такого різкого падіння котирувань стала реакція інвесторів на представлені моделі, а також на відмову Nokia розголосити інформацію про терміни появи новинок у роздрібній продажі та цін на них, пише The Wall Street Journal.

Lumia 920 і 820 стали першими пристроями Nokia на платформі Windows Phone 8. Обидві новинки отримали можливість бездротової зарядки з використанням спеціальної зарядної платформи, яка також була представлена ​​у Нью-Йорку.

Тим не менш, смартфони не вразили інвесторів. Наприклад, видання NDTV Gadgets пише про те, що новинки самі по собі недостатньо сильно відрізняються від попередників у візуальному плані. Аналітики також відзначають, що у Lumia 920 і 820 «недостатній маркетинговий потенціал». Згідно інформації сервісу InvestorGuide.com, з лютого 2011 року акції Nokia втратили 76,7% своєї вартості - котирування впали з позначки $ 10,22 до $ 2,38.

Вконтакте
Pinterest