Акції Nokia впали

admin Новини бізнесу

Акції Nokia впалиКомпанія Nokia оприлюднила скоригований у бік зменшення прогноз по виручці на другий квартал поточного року.

Як очікується, дохід з квітня по червень буде «істотно нижче» чим суми, що називалася раніше   € 6,1-6,6 млрд. Причини - посилилася конкуренція на ринку, через яку продажі стільникових апаратів Nokia падають, а також агресивна цінова політика конкурентів .

Ринок відреагував на повідомлення Nokia різким зниженням вартості цінних паперів компанії. Акції подешевшали практично на 18%, досягнувши 13-річного мінімуму в € 4,75.

За оцінками Gartner, в першому кварталі Nokia реалізувала 107 600 000 мобільних телефонів і смартфонів. За рік ринкова частка компанії скоротилася з 30,6 до 25,1% - це найнижчий показник з 1997 року.

Зараз Nokia робить ставку на розробку смартфонів на базі Windows Phone. Нові пристрої з цієї ОС компанія обіцяє репрезентувати «кожні два-три місяці». Таким чином, можна очікувати появи великої кількості смартфонів різного формфактору і в різних цінових категоріях.

Вконтакте
Pinterest