Amazon: електронні книги вперше обійшли по продажу друковані видання

admin Новини бізнесу

Електронні книги вперше обійшли по продажу друкованіКомпанія Amazon, що володіє однойменним інтернет-магазином, показала зростання виручки і чистого прибутку за підсумками останньої чверті і 2010 року в цілому.

Голова Amazon Джефф Безос підкреслює, що минулий квартал став знаковим. По-перше, вперше за час існування компанії виручка перевищила $ 10 млрд, досягнувши $ 12,95 млрд і збільшившись в порівнянні з останньою чвертю 2009-го на 36%.

А по-друге, продажі електронних книг для рідерів Kindle через магазин Amazon вперше перевищили попит на друковані видання.(Також цікаво -AT&T займеться «агресивним» просуванням Android-смартфонів)

У зв'язку з цим цікавість викликає наступна свіжа інформація: Amazon розпочинає продаж електронних книг нового формату - Kindle Singles. Так-так, синглів (згадайте музичну індустрію). Вони являють собою відносно невеликі твори, що налічують від 10 до 30 тис. слів. Це можуть бути короткі наукові матеріали, есе, статті на політичні теми тощо. Коштують Kindle Singles від $ 1 до $ 5.

З жовтня по грудень компанія отримала $ 416 млн чистого прибутку. Це на 8% більше від результату, показаного роком раніше ($ 384 млн).

Квартальні продажі книг, компакт-дисків, DVD і інших носіїв в річному численні виросли на 12% - до $ 5,23 млрд; обсяг реалізації електроніки та інших продуктів збільшився на 60%, досягнувши $ 7,39 млрд.

За весь рік Amazon отримала $ 34,20 млрд виручки проти $ 24510 млн у 2009-му. Тобто зростання склало 40%. Прибуток при цьому піднялася на 28% - з $ 902 млн до $ 1,15 млрд.

У поточному кварталі компанія розраховує отримати від $ 9,1 до $ 9,9 млрд доходу, що буде відповідати зростанню на 28-39% в річному численні.

Вконтакте
Pinterest