Amazon купить кінопрокатний сервіс LoveFilm

admin Новини бізнесу

Amazon купить LoveFilmІнтернет-рітейлер Amazon стане власником сервісу LoveFilm, який пропонує послуги прокату фільмів і відеоігор у країнах Європи.

Інтернет-рітейлер Amazon отримає повний контроль над LoveFilm - європейським сервісом прокату фільмів і відеоігор. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті Amazon.com.

Amazon і раніше був співвласником LoveFilm: за даними The Register, інтернет-магазину належало 42% акцій сервісу. Тепер Amazon викупить акції, що залишилися. Сума операції не називається, але експерти оцінюють LoveFilm приблизно в $ 318 млн.(Раджу - Чи врятує «Київстар» Африку?)

Сервіс LoveFilm пропонує послуги прокату фільмів і відеоігор за передплатою. За щомісячний внесок користувач отримує право взяти напрокат певна кількість фільмів та ігор. Замовлення можна отримати через інтернет (з комп'ютера, телевізора з підключенням до Мережі і через консоль PlayStation 3) або поштою.

LoveFilm працює в п'яти країнах: Великобританії, Німеччини, Швеції, Норвегії і Данії. Його послугами користуються близько 1,4 млн осіб.

У 2008 році LoveFilm придбав сервіс прокату DVD, який належав європейського підрозділу Amazon.

Вконтакте
Pinterest