AMD завершила рік з прибутком

admin Новини бізнесу

AMD завершила рік з прибуткомКомпанія AMD опублікувала звіт за четвертий квартал минулого року і за рік в цілому.

Заключні три місяці 2010 року принесли компанії прибуток у розмірі 1,65 млрд. доларів, що на 2% більше, ніж у попередньому кварталі. Чистий прибуток склав 375 млн. доларів, а операційний - 413 млн. доларів. Показник валової маржі, чисельно рівний різниці між виручкою від продажу і собівартістю продажів, дорівнює 45%. Це на один процентний пункт менше, ніж у третьому кварталі. У компанії пояснюють зменшення показника зниженням середньої ціни продажу мікропроцесорів. Дохід від продажів графічних процесорів за квартал виріс на 9%.

За 2010 рік AMD отримала 6,49 млрд. доларів прибутку. Це на 20% більше, ніж у 2009 році. Чистий дохід дорівнює 471 млн. доларів, а операційний - 848 млн. доларів.(Цікава новина - Amazon купить LoveFilm).

Серед досягнень компанії за останній час названий випуск перших у світі виробів нової категорії - Accelerated Processing Unit (APU). У перших APU Fusion зі зниженим енергоспоживанням, оптимізованих для мобільних і вбудованих систем, об'єднані x86-сумісні ядра і графічний процесор з підтримкою DirectX11. Системи на новій платформі планують представити компанії Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo, MSI, Samsung, Sony і Toshiba. Про намір підтримати APU в програмному забезпеченні заявили ключові партнери AMD, включаючи Adobe, ArcSoft, Corel, DivX і Microsoft.

Укладачі звіту також нагадали про випуск шестиядерного процесора AMD Phenom II X6 1100T Black Edition і двоядерного AMD Phenom II X2 565 Black Edition, і другого покоління 3D-карт із підтримкою DirectX 11 (AMD Radeon HD 6900).

Вконтакте
Pinterest