Американським компаніям дозволили публікувати фінансові звіти в соцмережах

admin Новини бізнесу

Американським компаніям дозволили публікувати фінансові звіти в соцмережахАмериканські регулятори заявили, що для публікації важливої ​​фінансової інформації компанії зможуть використовувати Twitter, Facebook та інші соціальні мережі.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) дозволила компаніям використовувати соціальні мережі, такі як Twitter і Facebook, для поширення ключової фінансової інформації. Такий спосіб оголошення може бути використаний за умови, що інвестори заздалегідь будуть попереджені про те, на якому конкретно ресурсі будуть розміщуватися новини.

«Одна група акціонерів не повинна володіти перевагою лише тому, що компанія опублікувала важливу інформацію вибірково, - зазначив виконуючий обов'язки директора контрольного відділу SEC Джордж Канеллос (George Canellos) в заяві комісії. - Більшість соціальних медіаресурсів - це ідеально відповідний метод взаємодії з інвесторами, але тільки якщо немає обмежень доступу до них або якщо інвестори не знають, куди їм необхідно дивитися, щоб отримати останні новини ».

Таке рішення стало можливо завдяки розміщенню інформації про роботу сервісу онлайн-відеопрокату Netflix главою компанії Рідом Хастінгс (Reed Hastings) у своєму Facebook-акаунті. SEC повідомила Netflix про початок розслідування порушення правила про недискримінаційному публічному розкритті компаніями суттєвої інформації.

Основною претензією SEC стало те, що Netflix використовувала для розповсюдження інформації канал, який дає переважний доступ до інформації привілейованій групі - передплатникам компанії на Facebook, пише Reuters.

Вконтакте
Pinterest