Аналітики передбачили Android перемогу над Symbian з дворазовою перевагою

admin Новини бізнесу

Аналітики передбачили Android перемогу над Symbian з дворазовою перевагоюПерехід Nokia на платформу WP7 дозволить ОС Android вдвічі обійти в продажах Symbian і стати лідером ринку за підсумками 2011 року, вважають аналітики Gartner.

Аналітична компанія Gartner прогнозує, що в 2011 році Android стане лідером ринку мобільних платформ. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті Gartner. Друге місце за обсягом продажів пророкують iOS. Лідеру минулого року, платформі Symbian, призначили лише третє місце.

Аналітики Gartner вважають, що в 2011 році у всьому світі буде продано 180 млн апаратів Android, що дозволить цій платформі зайняти 38,5% ринку. Частка на ринку пристроїв з iOS - планшетів iPad, плеєрів iPod touch і смартфонів iPhone - складе 19,4%, а частка апаратів з Symbian - 19,2%.

Четверте місце за підсумками продажів в 2011 році Gartner відвела BlackBerry OS (13,4% ринку), а п'яте - мобільній ОС Microsoft (5,6%). Ще 3,9% ринку, пророкує компанія, займуть операційні системи інших виробників - зокрема, Bada, під управлінням якої працюють ряд пристроїв Samsung, і webOS, яку розвиває Hewlett-Packard.

Нагадаємо, що за підсумками 2010 року безумовним лідером стала Symbian, що отримала 37,6% ринку. За нею слідували Android, BlackBerry і iOS. У лютому 2011 року Nokia, основний розробник ОС Symbian, оголосила, що входить до альянсу з Microsoft і буде випускати апарати на базі ОС Windows Phone 7. Проте в кінці березня фінська компанія повідомила, що паралелльно з WP7 буде розвивати і Symbian.

Вконтакте
Pinterest