Apple оголосила про покупку Beats Music і Beats Electronics

admin Новини бізнесу

Apple оголосила про покупку Beats Music і Beats ElectronicsЧутки про угоду Apple-Beats підтвердилися. Компанія Apple офіційно оголосила про покупку потокового музичного сервісу Beats Music і компанії Beats Electronics, що виробляє навушники Beats, колонки та інші музичні товари. У рамках угоди до команди Apple приєднаються голова ради директорів лейбла Interscope Records Джиммі Айовіна (Jimmy Iovine) і репер Dr. Dre, співзасновники Beats.

Сума операції складе $ 3 млрд. $ 2,6 млрд з них будуть виплачені відразу при покупці, а решта $ 400 млн - через деякий час.

Купівля Beats стала найбільша операцією за всю історію Apple. Експерти в чому розглядають угоду як спробу Apple домогтися успіху на ринку потокових музичних сервісів. У минулому році Apple представила радіо-сервіс під назвою iTunes Radio. Цього року, за деякими даними, компанія планує запустити сервіс за межами США. Раніше повідомлялося, що в наступній версії програмного забезпечення - iOS 8 - може з'явитися функція розпізнавання музичних треків.

У 2008 році Dr. Dre спільно з головою американської групи лейблів звукозапису Interscope Geffen A & M Джиммі Йовіне заснував компанію Beats Electronics - виробника аудіо обладнання високого класу. Компанія виробляє продукцію під брендом Beats by Dr. Dre, з 2009 по 2012 рік збірка здійснювалася компанією Monster Cable (відповідно, повна назва продуктів було Monster Beats by Dr. Dre). У 2011 році компанія запатентувала власну технологію Beats Audio, покликану поліпшувати якість звучання музики. У цьому ж році компанія Hewlett-Packard випустила серію персональних комп'ютерів, оснащених системами Beats Audio, а тайванський виробник електроніки HTC почав вбудовувати цю технологію в свої смартфони, деякі з яких мали у своїй комплектації навушники серії urBeats by Dr.Dre.

 

Вконтакте
Pinterest