Apple перенесла війну з Samsung на територію Японії

admin Новини бізнесу

Apple перенесла війну з Samsung на територію ЯпоніїУ Японії Apple подала проти Samsung позов, аналогічний тим, що до цього були розглянуті в Австралії, Південній Кореї та Німеччині. На цей раз компанія сподівається не лише заблокувати продажу продукції конкурента, але й отримати велику фінансову компенсацію.

Як повідомляє сайт Mashable, компанія Apple не зупинилася на блокуванні продажів продукції Samsung на території Австралії, Південної Кореї і Німеччини, і подала аналогічний позов проти південнокорейської компанії в Японії. Як і раніше, Apple стверджує, що смартфони та планшети Samsung, випущені під брендом Galaxy, порушують патенти, пов'язані з пристроями iPhone і iPad.

Корпорація вимагає припинення продажів смартфонів Galaxy S і Galaxy S II (він є ймовірним конкурентом iPhone 5), а також планшетів Galaxy Tab 7.7 на території Японії. Враховуючи попередні успіхи в Європі і Австралії, Apple сподівається, що японський суд також стане на її бік.

Крім заборони продажів, Apple сподівається отримати компенсацію за заподіяну шкоду розміром в 100 млн ієн ($ 1,3 млн). Повідомляється, що перше слухання у справі пройшло в середу, однак представник токійського окружного суду відмовився від коментарів з даного питання.

Вконтакте
Pinterest