Apple увійшла до десятки рейтингу Fortune 500

admin Новини бізнесу

Apple увійшла до десятки рейтингу Fortune 500Apple вперше увійшла в першу десятку рейтингу Fortune 500 - списку найбільших компаній Америки, який щорічно складається журналом Fortune.

Apple в цьому році піднялася з сімнадцятого на друге місце рейтингу, випередивши такі компанії, як JP Morgan, Bank of America, General Electric, Ford, General Motors, AT & T, Verizon і Hewlett-Packard. Компанія з Купертіно займає тепер найвище становище серед технічних корпорацій, що потрапили в рейтинг. HP, яка ще рік тому займала друге місце в Fortune 500, опустилася до 15 позиції.

Незважаючи на провальний жовтневий реліз оновлення програмного забезпечення і планшета iPad mini, і незважаючи на те, що директору Apple Тіму Куку довелося торік не одного разу вибачатися (спочатку за провальний картографічний додаток, а потім перед китайськими користувачами за повільний гарантійний ремонт), Apple залишається іконою інновацій, йдеться у публікації журналу Fortune, присвяченій рейтингу.

Щоб зайняти перше місце в рейтингу Fortune 500, випередивши нинішнього лідера - Walmart - Apple доведеться потроїти свій річний дохід. За минулий рік він склав $ 156,5 млрд. А ось за показником прибутку Apple поступається тільки Exxon Mobil: $ 41700000000 проти $ 44,9 млрд.

У рейтинг Fortune 500 в цьому році вперше увійшла Facebook. Компанія опинилася на 482 місці з доходом в $ 5,1 млрд.

Вконтакте
Pinterest