Apple відправила на пенсію фінансового директора

admin Новини бізнесу

Apple відправила на пенсію фінансового директораApple повідомила, що свій пост покидає Пітер Оппенгеймер - старший віце-президент і фінансовий директор компанії. Він піде з Apple в кінці вересня. Про це повідомляє Reuters.

На його місце призначений Лука Маестро, що є в даний час віце-президентом з фінансів. Маестро прийшов в Apple з компанії Xerox, де обіймав посаду старшого фінансового директора. Раніше він двадцять років працював у General Motors.

Оппенгеймер приєднався до Apple в 1996 році, а в 2004-му був призначений на роль фіндиректора. Протягом десяти наступних років компанія зазнала найстрімкіше зростання за всю свою історію. Спочатку виробник нарощував прибуток за рахунок високих продажів медіаплеєрів iPod, а пізніше - смартфонів iPhone і планшетів iPad. За словами Оппенгеймера, після відходу у відставку він має намір подорожувати, проводити більше часу з сім'єю і отримати ліцензію пілота.

Раніше компанію покинули Рон Джонсон, віце-президент з роздрібної торгівлі, який очолив торгову мережу JC Penney, і Скотт Форстолл, головний з розробки операційної системи iOS.

Як зазначив CEO Apple Тім Кук, компанія давно знала про бажання Оппенгеймера піти у відставку. Коли ми наймали провідного спеціаліста з фінансового контролю, ми зустріли Луку і зрозуміли, що він стане наступником Пітера, - сказав Кук.

Вконтакте
Pinterest