Apple запропонувала китайцям $ 16 млн. за бренд iPad

admin Новини бізнесу

Apple запропонувала китайцям $ 16 млн. за бренд iPadПредставники Apple запропонували китайській компанії Proview 100 млн. юанів ($ 16 млн) за торгову марку iPad.

Проте Proview, швидше за все, не погодиться з такими умовами, пише TheNextWeb з посиланням на китайські ЗМІ.

Компанія хоче отримати від Apple за права на бренд iPad в Китаї не менше 400 млн юанів ($ 63 млн). На Proview тисне її основний кредитор - Fubon Insurance, якій тайванський виробник моніторів повинен $ 8,68 млн. Кредитор вимагає або негайно виплатити борг, або почати процедуру банкрутства.

Proview сильно зменшили свої апетити з початку судового розгляду між нею і Apple. На початку цього року компанія подала позов на компенсацію в розмірі $ 2 млрд (!). Позов був відхилений американським судом на минулого тижня. Зазначимо, що згідно з документами, що включає електронну переписку і контракт, в 2009 році Apple погодилася придбати у Proview права на торговельну марку iPad за £ 35 тис., або $ 55,5 тис. в поточних цінах.

Судова тяжба між Apple і Proview тягнеться з 2010 року. Proview стверджує, що ще в 2000 році зареєструвала товарний знак «iPad» для ЄС, Мексики, Південної Кореї, Сінгапуру, Індонезії, Таїланду, В'єтнаму і Китаю. Компанія збиралася проводити під цією маркою власний планшетний комп'ютер. Однак продукт так і не вийшов у продаж.

У 2001 році товарні знаки «iPad» для всіх регіонів, крім материкової частини Китаю, купила асоційована з Apple компанія IP Application Development за $ 55 тис. Право на виробництво продукції під назвою «iPad» на території Китаю залишилося за Proview, стверджують у компанії.

Вконтакте
Pinterest