Apple знову планує судитися з Samsung

admin Новини бізнесу

Apple знову планує судитися з SamsungApple подала новий позов до Samsung. Американський виробник вимагає виплати в розмірі $ 40 c кожного продукту за систематичне копіювання технічних характеристик і елементів дизайну, пише The Guardian.

Apple звинувачує Samsung у використанні п'яти патентів компанії в ряді останніх пристроїв південнокорейського виробника, включаючи смартфони Galaxy і планшети. Samsung, в свою чергу, звинувачує Apple у використанні двох ідей компанії у виробництві смартфонів iPhone і планшетів iPad.

До судових розглядів можуть бути залучені співробітники компанії Google. Samsung розраховує залучити фахівців, які брали участь у розробці операційної системи Android, що використовується на пристроях південнокорейської компанії. Фахівцям Google доведеться пояснювати, яким чином вони створили систему незалежно від технологій, що використовуються на пристроях компанії Apple.

Якщо Apple отримає перемогу в суді, то компанія може отримати близько $ 2 млрд. Якщо ж компанія програє, то понесе збитки в розмірі приблизно $ 6 млн.

Вже не перший рік найбільші в світі виробники смартфонів і планшетів Samsung і Apple ведуть патентні битви в десяти країнах світу. Перший судовий позов був поданий Apple в квітні 2011году, коли вона звинуватила Samsung у копіюванні дизайну своїх пристроїв. При цьому компанія Samsung подала ряд зустрічних позовів в декількох країнах, включаючи США, Німеччину та Австралію.

Наприкінці листопада 2011 суд американського штату Каліфорнія зобов'язав Samsung Electronics виплатити Apple компенсацію в розмірі 290 млн дол за фактом незаконного копіювання ряду запатентованих технологій і функцій в 26 вироблених Samsung пристроях. Американський суд визнав звинувачення Apple обгрунтованими стосовно 13 пристроїв. А недавно Samsung програла патентну суперечку з Apple в Південній Кореї. Центральний районний суд Сеула вирішив, продукти Apple, такі як iPhone 4S, iPhone 5 і iPad2, не порушують патентів Samsung.

Вконтакте
Pinterest