ARM розраховує на 40% ринку ноутбуків

admin Новини бізнесу

ARM розраховує на 40% ринку ноутбуківВ ексклюзивному інтерв'ю нашим тайванським колегам голова компанії ARM Тудор Браун (Tudor Brown) дав оцінку, згідно з якою, до 2015 року ARM може зайняти 40% ринку ноутбуків. Спеціально для любителів буквального тлумачення текстів новин:  ARM не випускає ноутбуки і процесори для них, мова йде про ноутбуки, в яких використовуються процесори різних виробників. У даному випадку - процесори, загальною ознакою яких є архітектура ARM.

Крім того, ARM розраховує зберегти за собою лідерство в сегменті планшетів. Тут частка рішень з архітектурою ARM складе в 2015 році 85%, впевнений пан Браун.

На думку генерального директора ARM, спроба вивести на ринок смартбукі закінчилася невдачею через те, що споживачі чекали від них більш високої продуктивності, схожої з продуктивністю ноутбуків. Крім того, користувачам виявилося складно звикнути до ОС Android.

Оскільки зараз на стороні ARM виступає Microsoft з новою версією операційної системи Windows, ситуація буде розвиватися інакше, сподівається пан Браун. Він зазначив, що без участі Microsoft архітектура ARM не мала шансів вийти на ринок ноутбуків.

Пан Браун вказав на високе енергоспоживання і тепловиділення процесорів Intel. У разі процесорів з меншим тепловиділенням розробники ноутбуків зможуть приділяти більше уваги іншим аспектам мобільних комп'ютерів. Тому в майбутньому ноутбуки стануть ще легше, зручніше і дешевше, а час їх автономної роботи збільшиться, вважає глава ARM

Вконтакте
Pinterest