AT&T займеться «агресивним» просуванням Android-смартфонів

admin Новини бізнесу

AT&T займеться Android10 лютого американський оператор Verizon Wireless починає продаж смартфона iPhone 4 для стільникових мереж стандарту CDMA EV-DO. Це означає, що незабаром найбільша в США телекомунікаційна компанія AT&T втратить статус ексклюзивного продавця «айфон», у зв'язку з чим вже зараз розглядає можливі шляхи розвитку бізнесу.

За словами генерального директора AT&T Рендалла Стефенсона, протягом цього року компанія займеться активним просуванням «конкуруючих» смартфонів на платформі Google Android. Досі головним прихильником цієї операційної системи в США залишався згаданий оператор Verizon Wireless.(Новина -Виручка Microsoft знову б'є рекорди)

Зміна стратегії AT&T пояснюється ще й тим, що кількість нових клієнтів, що обслуговуються на контрактній основі, скорочується. Протягом минулого кварталу компанія залучила лише близько 400 тис. абонентів - найгірший результат, принаймні за останні п'ять років.

Виручка AT&T в четвертому кварталі 2010 року склала $ 31,4 млрд, збільшившись на 2,1% в порівнянні з останньою чвертю 2009-го. А ось чистий прибуток впав на 60% - до $ 1,09 млрд.

Очікується, що агресивне просування гуглофонів допоможе AT&T в залученні нових клієнтів. Android сьогодні є найбільш швидкоростучою мобільною ОС: за оцінками Google, користувачі щоденно активують понад 300 тисяч смартфонів на цій платформі.

Вконтакте
Pinterest