Більше половини реклами в Інтернеті ніколи не проглядається

admin Новини бізнесу

Більше половини реклами в Інтернеті ніколи не проглядаєтьсяGoogle провела аналіз інтернет-реклами з метою виявлення факторів, що впливають на її ефективність, і поділилася отриманими цікавими даними. Більше половини рекламних банерів так і залишаються не переглянутими.

Точна цифра становить 56.1%. Саме такий відсоток реклами на даний момент залишається не переглянутим через те що банери опиняються за межами видимої частини вікна.

Велика частина наведеної Google статистики може стати непоганою підмогою для рекламників. Наприклад, найбільш часто переглядають і клацають по рекламних банерах розташованим не вгорi і не збоку на сторінці, а в самому її низу до того як сторінку необхідно прокручувати.

Найбільш ефективними є вертикальні банери. Швидше за все тому що вони не так швидко зникають зі сторінки при використанні прокручування.

Також ефективність рекламних банерів помітно залежить від тематики, що зрозуміло і без дослідження Google, проте компанія поділилася конкретної статистикою. На банери з ігровою тематикою, наприклад, клікають частіше ніж на банери зі спортивними темами.

Вконтакте
Pinterest