CEO Apple і Samsung зустрінуться по патентній суперечці

admin Новини бізнесу

CEO Apple і Samsung зустрінуться по патентній суперечціНа початку січня сталася зустріч юристів найбільших конкуруючих технологічних компаній.

Керівники Samsung і Apple домовилися сісти зі своїми адвокатами за стіл переговорів для врегулювання останніх патентних суперечок. Зустріч відбудеться в наступному місяці, 19 лютого, пише The Wall Street Journal.

У разі, якщо обом компаніям вдасться досягти угоди, то вони зможуть обійтися без полномаштабного судового процесу, заощаджуючи фінансові та юридичні сили. В Apple і Samsung від офіційних коментарів відмовилися.

У серпні минулого року суд визнав компанію Samsung винною в порушенні патентів Apple і зобов'язав виплатити 1,05 мільярда доларів. Пізніше сума компенсації була скорочена до 405 мільйонів доларів, а справу направлено на перегляд. 18 листопада апеляційний суд США зобов'язав суд у Сан-Хосе переглянути звернення Apple про заборону на продажу на американській території смартфонів Samsung.

В червні, південнокорейська компанія Samsung звинуватила Apple в порушенні патенту. Йшлося про технології 3G і можливості одночасно передавати дані для декількох інтернет-сервісів. Комісія США з міжнародної торгівлі прийняла рішення заборонити продаж iPhone 4, iPhone 3GS, iPad 3G і iPad 2 3G. Однак 4 серпня Адміністрація президента США Барак Обама наклала вето на заборону на продаж старих моделей продукції Apple - iPhone і iPad. Наступні слухання з питання порушення патенту між компаніями призначені на березень 2014 року.

У листопаді суд зобов'язав південнокорейську компанію виплатити Apple $ 290 млн за порушення патентів. У ході розслідування було з'ясовано, що південнокорейська корпорація Samsung Electronics використовувала розробки американської компанії Apple, що відносяться до iPhone і iPad.

А в самому кінці минулого року Apple в черговий раз запросила окружного суддю про заборону продукції свого головного конкурента. У загальній складності виробник iPhone наполягає на забороні продажів 20 моделей Samsung, в тому числі Galaxy S 4G і Galaxy Tab 10.1.

Вконтакте
Pinterest