Частка Mail.Ru Вконтакте досягла 51,99%

admin Новини бізнесу

Частка Mail.Ru Вконтакте досягла 51,99%Mail.Ru Group Limited повідомила у вівторок про укладення угоди про придбання Bullion Development Limited (Bullion), яка є власником 11,9996 % VK.Com Limited (ВКонтакте ).

Після завершення придбання сукупна частка Mail.Ru Group у ВКонтакте складе 51,99 %. Змін в операційному контролі над ВКонтакте не передбачається. Відповідно, після завершення придбання Mail.Ru Group не буде консолідувати ВКонтакте у фінансовій звітності, - йдеться в релізі Mail.Ru Group.

Компанія підкреслює, що бенефіціаром Bullion є гендиректор Мегафона Іван Таврін. Придбання Bullion здійснюється за грошові кошти з наданням Івану Тавріну права купівлі HeadHunter у Mail.Ru Group, яке він може реалізувати протягом трьох місяців - наголошується в повідомленні.

Операцію прокоментував гендиректор Вконтакте Павло Дуров. Компанія Mail.ru Group довгий час сприймалася нами як конкурент, проте у міру того, як виникали загальні ворожі сили, далекі від інтернету і IT, наші позиції зблизилися. Думаю, що в поточній ситуації збільшення пакету Mail.ru - це позитивний крок для компанії. На тлі інших фондів вони проявили себе як дружній інвестор, зацікавлений у розвитку ВКонтакте - цитує Дуров Tjournal.

Рада директорів Mail.Ru Group, в тому числі всі незалежні директори, одноголосно схвалили придбання Bullion.

Вконтакте
Pinterest