Частка смартфонів на мобільному ринку досягла 20 відсотків

admin Новини бізнесу

Частка смартфонів на мобільному ринку досягла 20 відсотківАналітики оцінили обсяг світового ринку мобільних телефонів і смартфонів у році, що минає.

За їх підрахунками, в 2010-му буде продано в цілому від стільникових 1,35 до 1,45 млрд.  З них на смартфони доведеться приблизно штук млн 270-280.  Тобто приблизно кожним п'ятим у загальній масі реалізованих апаратів виявиться смартфон.

У 2011 році, як очікується, загальний обсяг ринку зросте з 1,45 до 1,55  млрд телефонів з яких від 400 до 420 млн складуть комунікатори.  Стало бути, частка останніх підніметься до 25-27%.(Новина - Apple, Dell і HTC звинувачуються в порушенні патенту)

Аналітики підкреслюють, що в наступному році темпи зростання продажів смартфонів будуть істотно випереджати середній показник по ринку мобільних апаратів - 50% проти 10%.

В даний час в списку найбільших виробників смартфонів лідирують компанії Nokia, Research In Motion і Apple.  Однак найвищі темпи зростання продажів демонструють постачальники пристроїв на платформі Android.  За оцінками, щодня у світі активується більше 300 тис.  "гуглофонів".

Вконтакте
Pinterest