Компанія Disney подружиться з YouTube

admin Новини бізнесу

Компанія Disney подружиться з YouTubeDisney і YouTube планують підписати угоду про партнерство, в рамках якого відома студія розмістить на відеосервісі унікальний короткометражний контент. Повідомляється, що компанії збираються спільно вкласти в проект суму в межах від $ 10 млн до $ 15 млн.

Компанія Disney сьогодні оформить угоду з сервісом YouTube, повідомляє сайт видання The New York Times. Метою партнерської угоди є розміщення відеоконтенту Disney на сторінках популярного відеохостингу, що належить Google.

Повідомляється, що компанії спільно вкладуть в проект від $ 10 млн до $ 15 млн. Disney планує розміщувати в YouTube нові короткометражні відеоматеріали. Свіжий контент стане ексклюзивом для сервісу YouTube і власного сайту Disney, який зараз переживає масштабну переробку.

Крім власних матеріалів, компанія також планує регулярно розміщувати на своєму каналі аматорське відео, відібране з щоденного потоку роликів, якими сервіс YouTube поповнюється щодня.

«[Нам] необхідно рухатися слідом за нашою аудиторією», - заявив в інтерв'ю New York Times Джеймс А. Пітаро (James A. Pitaro), президент Disney Interactive. Він також додав, що компанія сподівається «піднести свої традиції розповіді новому поколінню сімей і любителів творчості Disney на тій платформі, яку вони вважають за кращу».

Як пише видання, за останні чотири квартали Disney Interactive втратила $ 300 млн. Від Пітаро, як від нового лідера підрозділу, вимагається в терміновому порядку надати онлайновий контент, який можна швидко монетизувати.

Вконтакте
Pinterest