Dr.Dre і Джиммі Йовіне увійдуть в керівництво компанії Apple

admin Новини бізнесу

Dr.Dre і Джиммі Йовіне увійдуть в керівництво компанії AppleДжиммі Йовіне і репер Dr. Dre (Андре Янг) увійдуть в керівництво Apple після того, як компанія купить їх дітище - виробника навушників та аудіотехніки Beats. Про нові призначення Apple оголосить на конференції WWDC, яка проходитиме 2-6 червня. Про це повідомляє Billboard з посиланням на близькі до переговорів про поглинання Beats джерела.

Apple планує придбати Beats Electronics за 3,2 млрд доларів. Угода стане найбільшим поглинанням в історії Apple. Доробки Beats можуть бути використані компанією для підвищення якості навушників iPhone і розширення асортименту персональної акустики.

За даними видання, обидва співзасновника Beats після угоди займуть пости в топ-менеджмент Apple. Йовіне буде займатися всім музичним бізнесом компанії, включаючи спілкування із звукозаписними компаніями і продюсерами. Dr.Dre відповідатиме за маркетинг.

Apple, зокрема, зацікавилася запущеним недавно Beats стрімінговим музичним сервісом. У компанії розраховують, що Beats дасть шанс стати великим гравцем на ринку в нових умовах, коли музику вже не купують, а транслюють з Мережі, оплачуючи щомісячну передплату. Музичний сервіс Beats за передплатою вартістю 10 доларів на місяць пропонує користувачам легальний стрімінг музики (відтворення потокових звукових файлів без завантаження).

Beats Electronics, як припускає Bloomberg, продовжить роботу під власним брендом і після поглинання. Офіційно про угоду зі злиття може бути оголошено вже на цьому тижні. Apple і Beats Electronics поки утримуються від коментарів.

У 2008 році Dr. Dre спільно з головою американської групи лейблів звукозапису Interscope Geffen A & M Джиммі Йовіне заснував компанію Beats Electronics - виробника аудіо обладнання високого класу. Компанія виробляє продукцію під брендом Beats by Dr. Dre, з 2009 по 2012 рік збірка здійснювалася компанією Monster Cable (відповідно, повна назва продуктів було Monster Beats by Dr. Dre ). У 2011 році компанія запатентувала власну технологію Beats Audio, покликану поліпшувати якість звучання музики. У цьому ж році компанія Hewlett-Packard випустила серію персональних комп'ютерів, оснащених системами Beats Audio, а тайванський виробник електроніки HTC почав вбудовувати цю технологію в свої смартфони, деякі з яких мали у своїй комплектації навушники серії urBeats by Dr.Dre.

Вконтакте
Pinterest