eBay хоче бути єдиною компанією з PayPal

admin Новини бізнесу

eBay хоче бути єдиною компанією з PayPalНаприкінці січня 2014 інвестор eBay Карл Айкан запропонував розділити інтернет- корпорацію.

Голова ради директорів eBay П'єр Омідьяр заявив, що інтернет-аукціон eBay і платіжна система PayPal повинні бути єдиною компанією, поділ не принесе користі акціонерам. Про це повідомляє Reuters.

Раніше виконавчий директор еBay Джон Донахью ( John Donahoe ) заявляв, що належить його компанії платіжна система PayPal буде набагато успішніше під крилом eBay, ніж чим в рамках незалежної одиниці.

Після вивчення питання ми дійшли висновку, що PayPal і eBay повинні бути разом. У майбутньому, якщо ми прийдемо до висновку, що це більше не так, ми будемо діяти відповідно до інтересів акціонерів, - йдеться в заяві Омідьяра. На його думку, замість чесного обговорення виправданого питання, Айкан вибрав шлях нападок на репутацію двох шанованих членів ради директорів Скотта Кука і Марка Андерсена.

Наприкінці січня 2014 інвестор eBay Карл Айкан запропонував розділити інтернет- корпорацію, виділивши з її структури платіжну систему PayPal. Юристи Айкана, що зібрав 0,82 % акцій eBay, рекомендують іншим міноритарним акціонерам компанії обговорити цей бізнес-план і в разі схвалення провести двох представників Айкана до ради директорів.

На PayPal припадає близько 41 % загальної виручки eBay. У четвертому кварталі 2013 року виручка компанії виросла на 13 % до 4,53 млрд. доларів. Прибуток - 850 млн доларів (зростання на 13 %).

Вконтакте
Pinterest