Facebook купить сервіс онлайн-реклами від Microsoft

admin Новини бізнесу

Facebook купить сервіс онлайн-реклами від MicrosoftНайбільша соцмережа в світі веде переговори з Microsoft про покупку рекламного сервісу Atlas.

Facebook повідомила про підготовлювану операцію і про те, що придбана у Microsoft технологія, при використанні компанією, зможе показати, на що вона по-справжньому здатна. Сума угоди не розголошується.

Згідно з умовами, команда Atlas залишиться в Сіетлі, де до цих пір і базувався її бізнес. У блозі Facebook йдеться, що інструменти Atlas допоможуть компаніям більш гнучко вибирати і розміщувати власну рекламу на сайті, а також відстежувати її ефективність.

Одна з особливостей Atlas полягає в тому, що сервіс відстежує покупки в Інтернеті і показує вплив онлайн-реклами на ці покупки. Якщо людина купує онлайн іграшковий автомобіль, наприклад, Atlas може показати маркетологам де ця людина бачила оголошення про продаж іграшкової машини на трьох різних веб-сайтах.

«Йдеться про будівництво наступного покоління рекламних інструментів», - заявив директор Facebook з маркетингу та монетизації Брайан Боланд (Brian Boland). Він підкреслив, що операція з купівлі Atlas не була мотивована бажанням стати лідером по цифровій рекламі в Мережі, пише WSJ.

У минулому році Facebook повідомила про те, що темп зростання її доходів в одному з кварталів від мобільної реклами на 13% вище запланованого. Мобільна реклама допомогла всьому рекламному ринку Facebook, і реакція на на той момент була відповідною-акції Facebook підскочили більш ніж на 14%.

Вконтакте
Pinterest