Facebook знайшла першого директора з маркетингу в Google

admin Новини бізнесу

Facebook знайшла першого директора з маркетингу в GoogleПершим в історії найбільшої соцмережі в світі директором з маркетингу став маркетолог Motorola Mobility.

Гері Бріггс (Gary Briggs), головний маркетолог Motorola Mobility, отримав посаду директора з маркетингу соцмережі Facebook. Раніше він працював в секторі VP-споживчого маркетингу в Motorola Mobility, яка належить корпорації Google, пише AdAge.

В обов'язки Бріггса буде входити маркетинг всіх продуктів і платформ. Він очолить команду Facebook, відповідальну також за комунікативний дизайн, бренд-маркетинг і стратегію.

«Facebook це не просто компанія, в якій задіяно понад мільярд людей, це їх зв'язок з друзями та можливість поділитися найважливішими речами в їх житті .. це ще дуже молодий бренд, що відкриває неймовірні можливості, і я не можу дочекатися початку роботи », - заявив Бріггс.

Раніше ці обов'язки виконував віце-президент компанії Ерік Антонов, який йде з Facebook в сферу освіти. Керівником Бріггса призначений віце-президент по продуктах компанії Кріс Кокс.

До приходу в Google Бріггс також був генеральним директором стартапу Plastic Jungles (подарункові карти). До цього він протягом шести років пропрацював в компанії eBay. На початку своєї кар'єри він провів шість років у PepsiCo.

Вконтакте
Pinterest