Фінансові показники Intel б'ють історичні рекорди

admin Новини бізнесу

Корпорація Intel підбила підсумки роботиКорпорація Intel підбила підсумки роботи в четвертому кварталі і минулому фінансовому році.

За словами генерального директора «Інтел» Пола Отелліні, 2010-й став найкращим роком за всю історію компанії. Виручка, чистий і операційний прибуток, а також прибуток в перерахунку на акцію досягли рекордних значень. Частково цьому сприяла зростаюча популярність «хмарних» сервісів: для формування нових дата-центрів корпоративні замовники активно закуповували додаткове обладнання.

Дохід Intel в минулому кварталі склав $ 11,5 млрд, на 8% перевищивши результат останньої чверті 2009-го. Чистий прибуток піднялася на 48%, до $ 3,4 млрд (59 центів на один цінний папір).(Новина - В 2011 році послуги телекомпровайдерів подорожчають)

За рік корпорація виручила $ 43,6 млрд, показавши 24-відсоткове зростання, порівняно з 2009-м. Чистий прибуток підскочила на 167% - до $ 11,7 млрд, що еквівалентно $ 2,05 на акцію.

Intel сподівається, що поточний рік виявиться ще більш вдалим. Г-н Отелліні повідомив, що на ринок вийдуть кілька планшетів і смартфонів з процесорами Atom. Чіпи Intell Core другого покоління (Sandy Bridge), як очікується, принесуть більше третини всієї виручки.

У поточному кварталі корпорація планує отримати близько $ 11,5 млрд доходу.

Вконтакте
Pinterest