«Фокстрот» змушував Microsoft почати офіційні поставки Xbox 360 в Україні

admin Новини бізнесу

Xbox 360Компанія «Фокстрот. Техніка для дому» спростувала висунуті звинувачення з боку Microsoft з приводу незаконного продажу в торгових мережах ігрових приставок Xbox 360, хоча й відзначила, що через позицію корпорації досі не здійснюються офіційні поставки.

«Саме компанія Microsoft перешкоджає поширенню як ліцензійного програмного забезпечення, так і ігрових консолей XBOX, не бажаючи продавати їх в Україні офіційно», - йдеться в офіційній заяві.(Раджу переглянути -Sony вимагає заборонити імпорт телефонів LG в США)

«Наша компанія зацікавлена в розвитку офіційного бізнесу приставок XBOX та програмного забезпечення до даних консолей на українському ринку, про що неодноразово заявляла на ряді спільних зустрічей, у тому числі за участю офіційних осіб з європейського офісу компанії, - заявив Валерій Остапенко, начальник відділу цифрової і  IT-техніки.  - Ми вважаємо відсутність офіційних поставок втраченою можливістю, як для нашої компанії, так і для ринку в цілому.  Страждає, перш за все, покупець, він відчуває себе обмеженим щодо покупців в інших країнах».

На його думку, враховуючи поточні позиції Xbox в Українї (22% загального ринку ігрових консолей і близько 37% у сегменті home-консолей, згідно GFK), незрозуміло, чому Microsoft гальмує розвиток консолей в Україні.

«Політика в стилі «так не діставайся ж ти нікому ... »не може не викликати подиву.  А допущення офіційних осіб компанії і абсолютно не підтверджені звинувачення на адресу роздріб зовсім незрозумілі і безпідставні », - зазначив Остапенко.

Нагадаємо, що 27 грудня представництво Microsoft в Україні зажадало від найбільших торгових мереж припинити незаконний продаж ігрових консолей Xbox 360.

Вконтакте
Pinterest