Foxconn відновив роботу після масових заворушень

admin Новини бізнесу

Foxconn відновив роботу після масових заворушеньКитайський завод по збірці iPhone відкрився після одноденного простою, пов'язаного з масовою бійкою робітників, в якій брало участь 2 тисячі чоловік.

У вівторок вранці робочі Foxconn повернулися на завод, все ще оточений поліцією. На території заводу видно ознаки збитку, нанесені масовими заворушеннями, в результаті яких постраждало 40 осіб.

Деякі ворота все ще лежать на землі, вікна розбиті. Гучномовець на циклічному записі закликає робітників зберігати спокій.

Прес-секретар Foxconn Луї Ву (Louis Woo) вчора заявив Reuters, що одноденне закриття не порушить графік поставок комплектуючих.

Масові заворушення на заводі спалахнули близько 11 години вечора в гуртожитку для робітників. До 3 ранку поліції вдалося взяти ситуацію під контроль. Власник заводу, Foxconn Technology Group, описує те, що сталося як приватну суперечка між робітниками, що переросла у масову бійку. Користувачі Інтернет припускають, що бійка була спровокована охоронцями гуртожитку. На заводі, розташованому в північному Тайюані, працює 79 тис осіб, а в цілому на фабриках Foxconn - 1 млн чоловік.

Foxconn раніше звинувачувався в порушення трудового законодавства. Компанія стверджує, що витратила значні кошти на підвищення заробітних плат і поліпшення умов праці.

Вконтакте
Pinterest