Garmin купує Navigon AG

admin Новини бізнесу

Garmin купує Navigon AGЗлиття компаній, що займаються випуском персональних навігаційних пристроїв, відбуваються не так вже й часто, однак це зовсім не означає, що даному сегменту чужий дух глобалізації. Кращий тому приклад - рішення компанії Garmin додати до свого активу приватну німецьку компанію Navigon AG.

На жаль, фінансові умови операції не розголошуються, а крім того її ще мають схвалити регулюючі і антимонопольні органи. У випадку, якщо останні дадуть справі зелене світло, Navigon AG перетвориться на дочірнє підприємство Garmin Ltd.

Швидше за все, за рахунок Navigon Garmin спробує розширити свою частку на німецькому ринку, де позиції приватної компанії досить сильні. Цікаво відзначити, що майже таким же чином недавно надійшла компанія Lenovo, що зважилася придбати іншу німецьку фірму - Medion AG. Мабуть, німецький ринок є ласим шматком для багатьох світових компаній, тому вони агресивно скуповують локальні бренди, за допомогою яких можна домогтися визнання не тільки в самій Німеччині, але і в суміжних країнах.

Вконтакте
Pinterest