Goldman Sachs подав до суду на Google через друкарські помилки в адресі листи

admin Новини бізнесу

Goldman Sachs подав до суду на Google через друкарські помилки в адресі листиОдин з найбільших в світі комерційних банків Goldman Sachs попросив Верховний суд штату Нью-Йорк (США) зобов'язати Google видалити лист, помилково надійшовший на поштову скриньку користувача Gmail.

Відправляючи лист, в якому містилися персональні дані клієнтів банку, представник Goldman Sachs випадково набрав gmail.com замість gs.com. Через це повідомлення прийшло не співробітникові банку, a одному з мільйонів користувачів поштового сервісу Google.

Goldman Sachs подав на інтернет-корпорацію до суду, вимагаючи видалити лист, щоб уникнути непотрібного і масштабного порушення приватності. Представники банку не уточнили, скільки клієнтів могло постраждати через цю помилку.

До того, як звертатися до суду, Goldman Sachs спробував вирішити цю проблему безпосередньо з Google. Однак там заявили, що видалять мейл, якщо Goldman вдасться отримати постанову суду.

Експерти засумнівалися, що інвесткомпанія доб'ється своєї мети: незрозуміло, на якій підставі Google повинна буде виправити помилку, яку допустив сам Goldman Sachs. Доля співробітника, що відправив лист не на ту адресу, невідома.

Вконтакте
Pinterest