Google купить виробника термостатів

admin Новини бізнесу

Google купить виробника термостатівУ понеділок, 13 січня, інтернет-компанія Google оголосила про намір придбати Nest Labs, компанію з виробництва термостатів і датчиків для дому.

Гендиректор Google Ларрі Пейдж прокоментував покупку, зробивши офіційну заяву і відзначивши, що компанія випускає чудову продукції - термостати, що економлять електроенергію, і датчики диму і вуглекислого газу, які піклуються про безпеку вашої родини. Він додав, що операція безперечно вигідна обом сторонам. Представник найбільшого пошуковика повідомив: Ми з нетерпінням чекаємо, коли зможемо принести цю продукцію в американські будинки і нашим клієнтам за кордоном.

Колектив компанії і його назва збережуться, ставши сім'єю Google. Nest Labs продовжить керувати її нинішній голова Тоні Феддел. Вони і Метт Роджерс в 2008 році створили цю компанію, обидва раніше були інженерами Apple.

Тоні Феддел в обігу на сайті своєї компанії пояснив "приєднання" до Google, тим що за допомогою інтернет-гіганта вони зможуть змінити світ швидше. У нас був гарний рух, але тепер ми будемо рухатися вперед зі швидкістю космічного корабля - пожартував Феддел.

Фаддел зазначає, що три роки з чотирьох років існування його компанії вони контактували з Google і, що ще в 2011 році показали прототип першої моделі свого термостата Сергію Бріну.

Операція буде закрита в найближчі місяці.

Фаделл до 2008 року обіймав в Apple пост старшого віце-президента і працював над плеєрами iPod і смартфонами iPhone, а Роджерс був провідним фахівцем з програмного забезпечення iPod.

Nest Labs вийшла на ринок в кінці 2011 року. Спочатку головною продукцією були термостати для дому, потім асортимент розширився за рахунок датчика диму і вуглекислого газу. Продукція Nest відрізняється бездоганним дизайном, що не дивно, адже її придумав творець iPod.

Раніше в пресі ходили чутки про те, що Google створює власний термостат. Мабуть корпорація вирішила не ризикувати і поглинути одного з найперспективніших гравців на цьому ринку.

Вконтакте
Pinterest