Google купує Skybox Imaging за півмільярда доларів

admin Новини бізнесу

Google купує Skybox Imaging за півмільярда доларівGoogle придбала постачальника супутникових знімків Skybox Imaging за 500 млн доларів. Про це повідомляється в корпоративному блозі компанії. Єдиний на даний момент орбітальний супутник Skyboх робить знімки з деталізацією менше одного метра на піксель. У планах компанії ще до оголошення про угоду з Google був запуск ще 23 апаратів.

Другого червня повідомлялося, що найбільший пошуковик Goоgle направить один мільярд доларів на закупівлю супутників для надання доступу в інтернет у віддалені регіони. За даними видання The Wall Street Journal, на початку проекту 180 маленьких, але потужних супутників будуть встановлені на нижчій висоті, ніж звичайні супутники. Проект очолив засновник стартапу в сфері супутникового зв'язку O3b Networks Ltd Грег Уайлер. Вартість цього проекту від одного мільярда доларів до більш ніж 3 млрд доларів. Вона буде зростати в залежності від наступної фази проекту, в результаті якої кількість супутників може подвоїтися. Google сподівається охопити всю земну кулю супутниками вагою близько 130 кг.

Прес-секретар Google повідомила, що компанія прагне надати доступ в інтернет сотням мільйонів людей, проте чутки про проект з супутниками коментувати не стала.

Ще в травні ходили чутки те, що Google купує супутникову компанію Skybox Imaging, яка складає карти у високому дозволі і інтерактивні відеокарти. Ці технології можуть бути використані для удосконалення Google Maps.

Аналітики кажуть, що зараз Google активно працює над угодами, які допоможуть їй вийти на нові ринки. У квітні інтернет-гігант придбав компанію-розробника висотних дронів Titan Aerospace, на яку раніше претендував Facebook. Titan Aerospace виробляє апарати, здатні залишатися в повітрі до п'яти років. Атмосферні супутники дозволять підключити до інтернету мільйони людей з важкодоступних і найбідніших регіонів Землі. Ще на початку березня ЗМІ писали, що Titan Aerospace за 60 мільйонів доларів збирається придбати Facebook, проте вже в кінці місяця стало відомо, що компанія Марка Цукерберга воліла головних конкурентів виробника дронів - британську Ascenta.

Вконтакте
Pinterest