Google купує супутникову компанію

admin Новини бізнесу

Google купує супутникову компаніюСума передбачуваної операції з купівлі Skybox Imaging оцінюється в 1 млрд доларів. Про те, що Google зацікавлена ​​в покупці постачальника супутникових високоякісних зображень, повідомляє TechCrunch з посиланням на три анонімні джерела. Вперше про можливу операцію ЗМІ написали у квітні цього року, проте зараз, за даними джерел, компанії вже провели серію переговорів і угода наближається до завершення.

Skybox Imaging отримує з навколоземних супутників зображення високої точності, що дозволяє компанії складати карти у високій роздільній здатності і створювати інтерактивні відеокарти. Маючи в розпорядженні власну супутникову компанію, пошуковик Google зможе підвищити конкурентоспроможність Google Maps, а також вийти на ринок високоточних карт для бізнесу. Треба відзначити, що Skybox володіє супутниковими знімками земної поверхні з роздільною здатністю менше 1 метра, орієнтованими на використання в сільському господарстві, добувній галузі та страхуванні. У Google журналістам відмовилися коментувати цю інформацію, як і в Skybox Imaging.

Крім роботи над деталізованими картами, Skybox Imaging займається створенням програмного забезпечення, дата-центрів і проектуванням орбітальних супутників. У Skybox працюють близько 100 чоловік, компанія була створена в 2009 році за підтримки інвестфондів Khosla Ventures, Bessemer Venture Partners, Canaan Partners і Norwest Ventures Partners.

Аналітики кажуть, що зараз Google активно працює над угодами, які допоможуть їй вийти на нові ринки. У квітні інтернет-гігант придбав компанію-розробника висотних дронів Titan Aerospace, на яку раніше претендував Facebook. Titan Aerospace виробляє апарати, здатні залишатися в повітрі до п'яти років. Атмосферні супутники дозволять підключити до інтернету мільйони людей з важкодоступних і найбідніших регіонів Землі. Ще на початку березня ЗМІ писали, що Titan Aerospace за 60 мільйонів доларів збирається придбати Facebook, проте вже в кінці місяця стало відомо, що компанія Марка Цукерберга воліла головних конкурентів виробника дронів - британську Ascenta.

Вконтакте
Pinterest