Google не вдалося купити Groupon за $6 млрд

admin Новини бізнесу

Google не купив Groupon

Повідомлення, що з'явилися минулого тижня в інтернеті, про придбання пошуковим гігантом Google компанії Groupon виявилися безпідставними.

Згідно даних ресурсу Chicagobreakingbusiness.com, що посилається на інформовані джерела, переговори між двома компаніями пройшли безрезультатно. Незважаючи на величезну суму в $6 млрд, запропоновану Groupon, керівництво компанії вирішило й надалі працювати самостійно.

Компанія Groupon базується в Чикаго. Її назва утворена із двох слів — група й купон. Groupon працює в сфері колективних онлайн-знижок. Створена всього два роки тому чиказька компанія досить динамічно розвивається.  Її користувацька база нараховує порядку 35 млн чоловік, а збір інформації з товарів ведеться на 300 ринках країн Америки і Європи. По даним  Allthingsd.com, річний прибуток Groupon становить близько $2 млрд.

Покупка цієї компанії дозволила б Google заощадити час і сходу розпочати роботу в новому для неї досить перспективному сегменті. Необхідно відзначити, що раніше намір придбати Groupon висловила компанія Yahoo. Її пропозицію, що становила за різними оцінками суму в розмірі від $3 до $4 млрд, теж було зустрінуто без ентузіазму.

Вконтакте
Pinterest