У цьому році Google придбала 57 компаній за $ 1,44 млрд

admin Новини бізнесу

У цьому році Google придбала 57 компаній за $ 1,44 млрдЗа минулі 9 місяців Google витратила $ 1,44 млрд на поглинання 57 різних компаній. Найбільш великими угодами для інтернет-гіганта стали придбання таких фірм як Motorola Mobility, ITA Software, Daily Deals і Zagat Survey.

Як повідомляє Wall Street Journal, за минулі 9 місяців інтернет-гігант Google витратив $ 1,44 млрд на поглинання 57 різних компаній. Повідомляється, що придбання були спрямовані на розширення сфери послуг, що надаються, а також на збільшення можливостей для реклами.

Найбільш дорогою угодою, зробленою Google в цьому році, стала гучна покупка Motorola Mobility, на яку компанія витратила $ 12,5 млрд.

Другим за вартістю придбанням стала компанія ITA Software, яка займалася розробкою програмного забезпечення для збору даних про рейси і авіаквитках різних авіакомпаній. Поглинання цієї фірми обійшлося пошуковому гігантові в $ 676 млн.

Крім того, варто відзначити вересневе придбання німецького знижкової сервісу Daily Deals за $ 114 млн, а також купівлю видавця ресторанних гідів Zagat Survey вартістю в $ 151 млн. Можливості останнього, Google, як передбачається, буде використовувати для розширення потенціалу власних сервісів Google Maps і Google Places.

Вконтакте
Pinterest