Google придбала розробника технології мобільних платежів

admin Новини бізнесу

Google придбала розробника технології мобільних платежівGoogle купила компанію TxVia для просування сервісу Google Wallet. Фінансові умови операції не розголошуються.

З 2008 року під управлінням TxVia знаходиться більше 100 млн рахунків. Інформаційні технології мобільних платежів компанії сертифіковані великими платіжними системами. Google почала тісно співпрацювати з TxVia ще в минулому році, повідомляє PC World. Угода з TxVia, швидше за все, даcт Google доступ до клієнтської бази і основним платіжним системам.

Віртуальний гаманець Google Wallet, призначений для оплати покупок в Інтернеті і в звичайних магазинах за допомогою мобільного телефону, стикається з конкуренцією з боку як платіжних систем, таких як PayPal, так і мобільних операторів, що мають власні мобільні платіжні системи.

Мобільний додаток Google Wallet на сьогоднішній день працює в США тільки на телефонах з чіпом NFC і тільки для клієнтів мобільного оператора Sprint. Інші великі оператори - AT & T Mobile, T-Mobile USA і Verizon Wireless - об'єдналися в спільне підприємство для створення конкуруючої мобільної платформи Isis.

Вконтакте
Pinterest