Google побореться з Microsoft за Yahoo!

admin Новини бізнесу

Google побореться з Microsoft за Yahoo!До натовпу покупців Yahoo! приєднався і Google: якщо вірити анонімному інформатору The Wall Street Journal, "корпорація добра" вела переговори принаймні з двома приватними фірмами з питання "придбання основної діяльності" конкурента.

Чутки про те, що до Yahoo! прицінюються різні покупці, почали з'являтися невдовзі після того, як компанія змінила керівника і проголосила щось не дуже виразне про лежачі перед нею величезні можливості. Серед охочих отримати доступ до акцій Yahoo! була помічена і корпорація Microsoft.

А кілька днів тому плітки про інтерес з боку "Майкрософта" отримали підкріплення: нібито редмондці вже щосили опрацьовують питання про фінансові вкладення в Yahoo! з такими фірмами як Silver Lake Partners і Canada Pension Plan Investment Board. Кажуть, мова може йти про кілька мільярдів одних тільки майкрософтовського доларів.

І ось тепер в схожій діяльності був помічений і Google. Правда, тут поки що немає ніякої ясності, і назви компаній, з якими Google намагався домовитися, невідомі.

Треба зауважити, що без партнерів ні Microsoft, ні Google не можуть у цій справі нічого зробити, оскільки таку угоду зарубають антимонопольники. Одна справа домовитися про використання свого пошукового движка в обмін на частку в рекламі, як це вийшло два роки тому у "Майкрософта" з "Яху", і зовсім інша - придбання частини бізнесу прямого конкурента.

Нагадаємо також, що Microsoft вже кілька років прицінюється до Yahoo!, але коли-то мова йшла не про кілька мільярдів, а про кілька десятків мільярдів.

Вконтакте
Pinterest