Google заплатить найбільший штраф за стеження за користувачами Apple

admin Новини бізнесу

Google заплатить найбільший штраф за стеження за користувачами AppleКорпорація Google заплатить $ 22,5 млн штрафу, щоб врегулювати звинувачення у стеженні за користувачами Apple через пошук в браузері Safari.

Це найбільший штраф, коли-небудь накладений на одну компанію Федеральною торговою комісією (FTC).

Втім, для самої Google сума штрафу не надто велика в порівнянні з її доходами: у минулому році компанія заробляла стільки приблизно кожні 5:00, пише The Wall Street Journal. Про те, що компанія і регулятор дійшли згоди щодо суми штрафу газеті розповіло джерело близьке до судового слухання. Раніше агентство Bloomberg повідомляло, що штраф Google може скласти більше $ 10 млн.

FTC звинувачує Google в порушенні умов угоди, підписаної між компанією та регулятором в минулому році. В угоді Google зобов'язалася не «спотворювати» свою політику конфіденційності по відношенню до споживачів. Штраф становив $ 16 тис. за кожне порушення політики конфіденційності в день.

Причиною розгляду з боку FTC стало виявлення в браузері Safari спеціального коду, який дозволяв Google відслідковувати пошукове поведінку користувачів, незважаючи на встановлені в настройках браузера обмеження.

Вконтакте
Pinterest