HP може поступитися лідерством на ПК-ринку компанії Apple

admin Новини бізнесу

HP може поступитися лідерством на ПК-ринку компанії AppleВиконавчий директор Hewlett-Packard Мег Уїтмен не виключає ймовірності того, що її компанія може втратити лідерство на ринку персональних комп'ютерів.За словами пані Уітмен, якщо брати до уваги не тільки продажі десктопів, ноутбуків і нетбуків, але і постачання планшетів, то HP вже в 2012 році може поступитися першістю компанії Apple.

За попередніми оцінками, в 2011-му буде реалізовано близько 63600000 планшетів, а частка Apple на світовому ринку складе 73,4% проти торішніх 83,4%. У 2012-му, вважають аналітики, поставки планшетів перевищать 100 млн штук, при цьому частка «яблучної» компанії не перевищить 67%.

Уітмен раніше заявляла, що НР не збирається йти зі стрімко зростаючого ринку планшетних комп'ютерів. У наступному році планується випуск пристроїв на платформі Windows 8, яка зараз розробляється. Швидше за все, дебют цих міні-комп'ютерів відбудеться в третьому кварталі 2012-го.

Мег Уїтмен також додала, що якщо Apple зуміє вийти в лідери на ПК-ринку, то Hewlett-Packard постарається повернутися на трон в 2013 році.

Вконтакте
Pinterest