HTC почала звільняти американських співробітників

admin Новини бізнесу

HTC почала звільняти американських співробітниківЗ 150 співробітників компанії в США було звільнено приблизно 30 осіб.

Тайванський виробник HTC звільнив близько 20 % співробітників в американському штаті - 30 чоловік з 150. Звільнення є рішучими діями, щоб упорядкувати і оптимізувати організацію і підвищити ефективність після кількох років агресивного зростання, цитує Hispanicbusiness.

HTC додала, що подібні заходи необхідні для досягнення довгострокових цілей компанії, таких як розвиток бізнесу і чергове встановлення максимальної цінності для акціонерів. Також це необхідний крок для постійних інновацій, здатності створювати сильні продукти, такі, як HTC One і встановлювати міцні відносини з клієнтами. Компанія продовжить наймати персонал в стратегічно важливих для себе напрямках. По всьому світу тайванський виробник налічує близько 17 тис. чоловік.

Нещодавно поліція заарештувала п'ятьох топ-менеджерів HTC. Бюро розслідувань Тайваню з'ясувало, що вони мали намір звільнитися з компанії відразу після отримання щорічних бонусів і відкрити власне дизайнерське агентство, націлене на китайський ринок. Дизайнери навіть встигли зареєструвати фірму під назвою «Сяоюй». Крім того, з'ясувалося, що один з топ-менеджерів таємно завантажив файли, що стосувалися розробки нової версії оболонки Sense 6.0 і відправив їх зовнішнім контактам.

Вконтакте
Pinterest