Huawei витратить на 5G значну суму

admin Новини бізнесу

Huawei витратить на 5G значну сумуПоки йде активний розвиток 4G, компанія Huawei вже задумалася про мережі наступного покоління. Вона оголосила, що інвестує $ 600 млн у дослідження 5G протягом наступних п'яти років, напередодні очікуваного запуску мережі 5G в 2020 році.

Кошти будуть використані для ряду ключових перспективних технологій, в тому числі на дослідження радіоінтерфейсу. Однак більш докладної інформації про те, як будуть витрачені кошти, немає.

Huawei описує 5G як мережу, що дає можливість доставити користувачеві пікову швидкість передачі даних 10 Гбіт, що в 10 разів швидше, ніж пропонують більшість з'єднань 4G сьогодні.

5G (5-е покоління мобільних мереж або 5-е покоління бездротових систем ) це телекомунікаційний стандарт зв'язку нового покоління. В даний час 5G не є офіційним терміном, використовуваним для будь-якої конкретної специфікації або в будь-яких офіційних документах, опублікованих телекомунікаційними компаніями або органами стандартизації, такими як 3GPP, WiMAX Forum і МСЕ-Р. Японська NTT DoCoMo вважає, що запуск таких мереж стане можливий в 2020 році.

Вконтакте
Pinterest