Китайський інкубатор інтернет-стартапів залучив $ 180 млн

admin Новини бізнесу

Китайський інкубатор інтернет-стартапів залучив $ 180 млнІнкубатор китайських стартапів у сфері ІТ привернув інвестиції практично всіх великих гравців індустрії, від відомого інвестора Кремнієвої долини Рона Конвея (Ron Conway) до співвласника Mail.ru Group Юрія Мільнера.

Керівники і колишні керівники провідних інтеренет-компаній, таких, як Google, YouTube, Facebook, Amazon і Yahoo, - теж у списку інвесторів, разом з такими акулами ринку, як WI Harper, Silicon Valley Bank, Sequoia Capital, IDG-Accel, Foundation Capital, Foxconn, SAP, Bertelsmann, Motorola і Autodesk.

$ 180 млн, залучені інкубатором, підуть на створення так званого Фонду розвитку інновацій («Innovation Works Development Fund»). Це перший доларовий фонд, створений компанією, що спеціалізується на китайських інтернет-стартапах, повідомляє Techcrunch.

Інкубатор створив у 2009 році Кай-Фу Лі (Kai-Fu Lee), людина, що довгі роки обіймала високі посади в Apple, Microsoft і Google. Лі протягом шести років був віце-президентом інтерактивної медіа-групи в Apple, а потім прокладав Microsoft і Google шлях на китайський ринок. У середині 2009 року Лі покинув Google на тлі зростаючої критики в західних ЗМІ інтернет-політики Китаю і заснував бізнес-інкубатор. З 2009 року інкубатор фокусується виключно на інвестуванні та коучингу молодих підприємців на китайському ринку.

Раніше інкубатор вже залучив $ 115 млн і встиг вкластися в близько 34 стартапів, дев'ять з яких успішно отримали фінансування серії А від сторонніх венчурних капіталістів.

Вконтакте
Pinterest