Канадська фінансова група купить BlackBerry за $ 4,7 млрд

admin Новини бізнесу

Канадська фінансова група купить BlackBerry за $ 4,7 млрдКанадська фінансова група Fairfax Financial спільно з консорціумом неназваних покупців викупить акції BlackBerry за ціною $ 9 за штуку.

У результаті угоди компанія стане приватною і піде з біржі Nasdaq, де її акції впали з максимуму в $ 148 в червні 2008 року до $ 8 на сьогоднішній день. Після оголошення про купівлю акції BlackBerry виросли на 2% до $ 8,85 за штуку, що передбачає ринкову вартість компанії на рівні $ 4,65 млрд.

Операція буде завершена до 4 листопада, повідомляє Reuters. Зараз Fairfax Financial перевіряє фінансову звітність BlackBerry.

Fairfax Financial є найбільшим акціонером BlackBerry. У руках фінансової групи знаходиться 10% акцій канадського виробника смартфонів.

Минулого тижня BlackBerry оголосила, що її доходи за другий квартал 2013 року складуть лише $ 1,6 млрд замість $ 3,1 млрд, очікуваних аналітиками. Компанія також заявила про списання з прибутку $ 1 млрд через надлишкових поставок у порівнянні з рівнем попиту. Щоб хоч якось скоротити витрати, BlackBerry звільнить 4500 співробітників.

Вконтакте
Pinterest