Kingston купить частку в компанії JMicron

admin Новини бізнесу

Kingston купить частку в компанії JMicronЗа даними галузевих джерел, Kingston може отримати частку в компанії JMicron, що займається випуском контролерів для SSD, шляхом викупу акцій після їх приватного розміщення. Рішення про приватне розміщення цінних паперів повинно було бути прийнято 25 січня на спеціальному засіданні інвесторів JMicron.

Цікаво, що раніше фірма мала намір залучити інвестиції від Toshiba, але відмовилася від цієї ідеї внаслідок побоювань, що викуп акцій японської компанією може негативно позначитися на взаєминах з іншими партнерами фірми. Мабуть, аналогічна угода з Kingston здається JMicron менш ризикованою.(Раджу переглянути - виручка Twitter може потроїтися )

Kingston стала використовувати контролери JMicron у своїх SSD з другої половини минулого року, і з тих пір співпраця двох компаній тільки розширюється. Повідомляється, що за минулий рік JMicron випустила більше мільйона контролерів для SSD, причому 30% від цього обсягу припали на вироби Kingston.

Що стосується самої Kingston, то вона вже має частку в компанії Phison Electronics, яка займається випуском контролерів для пам'яті типу eMMC, а також володіє акціями фірм Skymedi і Solid State System (3S), що випускають різні флеш-накопичувачі.

Очевидно, кошти, отримані від продажу акцій, JMicron витратить на розробку нових контролерів.

Вконтакте
Pinterest