Китайський виробник смартфонів переманив топ-менеджера Google

admin Новини бізнесу

Китайський виробник смартфонів переманив топ-менеджера GoogleВіце-президент з Android покинув Google заради роботи в китайській компанії.

Хьюго Барра (Hugo Barra) буде відповідати за міжнародну експансію Xiaomi. Незважаючи на відхід з Google, він продовжить допомагати компанії просувати Android, говориться в блозі Барра на Google+. «Він значуща фігура індустрії, значуща фігура в Google, - коментує Піт Каннінгхем (Pete Cunningham), аналітик в Canalys. - Це підкреслює тренд, який ми бачимо на ринку. Китайські вендори будуть відігравати велику роль у визначенні майбутнього інтернет-індустрії ».

Xiaomi - один з китайських виробників смартфонів, який зміг відібрати частину ринкової частки у західних конкурентів на домашньому ринку. До недавнього часу китайські компанії були задоволені зростанням продажів в КНР, на найбільшому ринку смартфонів у світі. Проте сьогодні такі компанії, як Xiaomi, Lenovo і Huawei, схоже, взяли курс на міжнародну експансію.

У другому кварталі 2013 року Xiaomi контролювала 5% китайського ринку смартфонів. Її ринкова частка не зрівняється з часткою лідера ринку, південнокорейської Samsung (18%), але перевищує частку американської Apple (4,8%).

Вконтакте
Pinterest