LG намірилася піти з комп'ютерного ринку

admin Новини бізнесу

LG намірилася піти з комп'ютерного ринкуКомпанія LG Electronics має намір згорнути свій ПК-бізнес на користь планшетів, гібридних ПК і смартфонів. Як пише The Korea Times, повний вихід з ринку малоймовірний, проте керівництво компанії перегляне стратегію фінансування і перерозподілу ресурсів.

Ринок звичайних ПК постійно втрачає свою цінність, оскільки смартфони та планшети витісняють продукцію. Щоб поліпшити рентабельність нашого обчислювального бізнесу, ми розглядаємо різні варіанти дій - сказав представник компанії.

Ха Хен Хо (Ha Hyeon-hoe), глава новоспеченого підрозділу LG, відповідального за продукти у сфері домашніх розваг, розповів про нову стратегію компанії на міжнародній виставці Consumer Electronics Show, яка 7 січня 2014 почала роботу в Лас- Вегасі.

Як вважає ще один співробітник LG, в найближчі роки потреба в звичайних комп'ютерах збережеться з боку геймерів і корпоративних користувачів. Але цей бізнес збитковий, тому немає сенсу направляти в нього більше ресурсів. Експерти Gartner очікують 10,6 - процентне падіння продажів десктопів і ноутбуків в 2013 році, при цьому протягом останніх кварталів продажі настільних ПК під брендом LG скорочувалися.

У грудні цього року LG Electronics представила перший настільний моноблок з операційною системою Google Chrome OS. Завдяки моделі Chromebase (модель 22CV241), LG поповнила ряди виробників ноутбуків і хоумбуків, що використовують Chrome OS.

Вконтакте
Pinterest